Apie Rusne Villa

pasakiška vieta

Pasakiška vieta, skirta tik Jums

Įspūdingame gamtos stebukle, Nemuno deltos regioniniame parke, įsikūrusi „Rusne Villa“, idiliškai apglėbta Pakalnės upės ir vos už 1 km esančių Kuršių marių, kviečia Jus atvykti. Kruopščiai sutvarkyta aplinka, tekančios upės srovė ir pamario dvelksmas nustebins Jus nepaprasta panorama ir primins apie gyvenimo džiaugsmą. Čia reikia visai nedaug, kad pasijaustumėte lyg pasakoje.

tobula atmosfera

Tobula atmosfera Jums

„Rusne Villa“ uždegs Jūsų vaizduotę ir pasiims į kelionę tarp praeities ir dabarties. Visa, kas gražu – viduramžių pilys, bohemiška aplinka ir paprastos, jaukios smulkmenos čia telpa viename, išbaigtame interjere. Nuo žvakidžių iki užuolaidų, nuo kilimų iki kolonų ir laiptų turėklų, nuo minkštumu dvelkiančių krėslų iki puošnių indų ir malonaus apšvietimo – viskas sukurta Jums, kad patirtumėte, kas yra tikra romantika. Nesvarbu, ar pasitiksite tekančią saulę, ar stebėsite gražų saulėlydį, židinyje rusenanti ugnis visada apglėbs Jus ypatinga aura.

Prabanga

Apsigyvenkite prabangoje

Laukiame Jūsų septyniuose patogiuose ir jaukiuose kambariuose, galinčiuose priimti net 30 žmonių. Dauguma miegamųjų turi balkonus su vaizdu į tekančią upę. Tarp jų yra net 5 en-suite tipo kambariai su atskirais koridoriais ir voniomis. Vienas jų, aprūpintas labai patogia dvigule lova ir itin jaukiu balkonu, skirtas specialiai jauniesiems. Visi kambariai sukurti taip, kad atitiktų didžiausius Jūsų lūkesčius ir komforto reikalavimus. Čia pakaks vietos ir Jums, ir Jūsų svečiams.

nuostabi virtuvė

Mėgaukitės nuostabia virtuve

Nepaprastai džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti ypatingą virtuvę. „Rusne Villa“ didžiuojasi turėdama profesionalų virtuvės šefą, vaišinsiantį Jus burnoje tirpstančiais patiekalais.

Jis sudarys specialiai Jums skirtą valgiaraštį, kuris pamalonins net ir didžiausius gurmanus. Skanūs, išskirtiniai ir gražiai atrodantys patiekalai nepaliks abejingų.

O someljė sudarytas vyno meniu iki galo patenkins Jūsų išrankų skonį.

Šventė

Patirkite tikrą šventę

„Rusne Villa“ rengia dideles ir mažas šventes bei renginius: vestuves, sukaktuves, jubiliejus, gimtadienius, krikštynas, banketus, konferencijas, degustacines vakarienes ir kt. Kokia bebūtų proga, mes pasirūpinsime, kad ji paliktų neišdildomą įspūdį. Savo pobūvių salėje mielai ir nuoširdžiai priimsime Jus ir 100 Jūsų svečių. Jus susodinsime prie apvalių 10-12 vietų stalų, taip sukurdami draugišką šventinę nuotaiką. Kokia šventė be muzikos! Mes pasirūpinome, kad galėtumėte naudotis puikia garso aparatūra, projektoriumi ir dideliu ekranu. Vasarą galėsite perkelti šokius į lauko terasą. Čia pat galime Jums patiekti ir pietus ar vakarienę. Jums pageidaujant, galime visapusiškai padėti organizuojant šventę.

vestuvės

Vestuvės

Kiekviena šventė ypatinga, tačiau vestuvės pranoksta jas visas. „Rusne Villa“ – nuostabi vieta Jūsų vestuvėms! Ar esate skaitę pasaką apie Pelenę, patekusią į rūmų šventę? O gal žiūrėję filmų scenas, kur puošnios damos ir pasitempę vyrai suka ratus viduramžių puotos metu? Ar galite įsivaizduoti tą nepaprastą atmosferą ir pakilią nuotaiką, gaubiančią tokio išskirtinio įvykio dalyvius? Dabar ne viduramžiai, bet mes Jums siūlome trumpam tai pamiršti ir iškelti tokią puotą, kurios aidas ilgai sklistų iš lūpų į lūpas. Mes Jums suteiksime prašmatnią vietą, išskirtinį maistą ir paslaugų personalą. Nepamiršime ir jaukaus meilės guolio jaunavedžiams. Šventės kulminacija taps jaunųjų išvyka laivu iš greta mūsų esančios prieplaukos į Kuršių marias ar Nidą. O Jums teliks džiaugtis savo švente. Be abejo, patarsime kur šalia surasti gražiausią tiltą jaunajai pernešti ir idealų peizažą vestuvinėms nuotraukoms. Jūsų rūpestis – prisiekti amžina meile, o visa kita palikite mums!

pramogos

Pramogaukite ir pažinkite kraštą

Leiskite sau atsikvėpti ir pasidžiaugti apylinkių teikiamomis pramogomis. Nemuno deltos regioniniame parke apstu kerinčių apžvalgos vietų, pėsčiųjų bei dviračių takų. Siūlome aplankyti ir iki šių dienų išlikusią 1583 m. statytą Rusnės evangelikų liuteronų bažnyčią. Vandens pramogų mėgėjams siūlome pasiplaukioti apylinkėse organizuojamomis išvykomis laivais. Prie vilos yra prieplauka, todėl jei plauksite pro šalį, mielai priimsime Jus pietums ar vakarienei. Be abejo, šiltuoju metų laiku visada galite džiaugtis maudynėmis ar tiesiog ramiai pažvejoti.

Our website is protected by DMC Firewall!